Uncategorized

MOBİL TAKİP VE PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

Mobil Tracker uygulaması
Çalışanlar genellikle bir sorumluluktur.
Verimli bir çalışanınız varsa, şanslısınız, eğer değilse, ek bir göreviniz vardır. Bazen, çalışanlarınızın ofise geç gelme konusunda size yalan söylediğini görebilirsiniz, çünkü hafif bir kaza geçirdim , aile iyi değildi ve falan, falan, falan! Hiçbir şekilde bahane bitmiyor.
Ancak bu mazereti müşterilerinize veremeyiz ve çalışanlarınızdan affetmelerini isteyemezsiniz çünkü gerçekten yapacakları tek şey kalkmak ve işe gelmektir. Eğer bir işveren iseniz tamamen bunu alacaksınız ve bu makale bugün sizin için!
Çalışanlarınız son tarihe dayalı olmadığında ve genellikle ofise geç geldiğinde ne yaparsınız? Tüm yalanlarını tespit etmek ve onlara dikkat etmek için kullanılabilecek çarpıcı bir çalışan izleme sistemine sahip olmayı ister misiniz? Bu yazıda, 2020’de kullanmak için en iyi çalışan konum izleme sistemini getirirken tüm mutluluğunuzu bulacaksınız .
ÇALIŞANLARIN KONUM TAKİBİ, ÇALIŞANLARIN ÜRETKENLİĞİNİ ARTIRMAYA NASIL YARDIMCI OLABİLİR?
Bir çalışanın konum takibi, çalışan verimliliğini çeşitli şekillerde oluşturmanıza olanak tanır. Çalışanlarınızın GPS konumlarını izlemeye başladığınızda, artık evden erken ayrılmak konusunda size yalan söylememekte, ancak yerdeki stresli trafik sıkışıklıkları nedeniyle geç saatlere kadar ulaşmakta ya da herhangi bir şey hakkında bahane yapmakta başarılı olmayacaklar.
Sonunda, yalan söyledikleri anda onları yakalayacak ve izlendiklerini gösterebileceksiniz. Bu onları daha uyanık hale getirecek ve disiplinin, zaman yönetiminin ve süre bitimine dayalı çalışmanın kilit rol oynadığı onurlu bir ofis alanında çalışma korkusunu artıracaktır. Bu, onları ofise erken gelmeye ve verimli çalışmaya, son teslim tarihlerini karşılamaya ve zamanında çalışma sunmaya zorlayacaktır.
2019’DA KULLANILACAK EN İYİ ÇALIŞAN KONUM İZLEME SİSTEMİ HANGİSİDİR?
2019’da kullanmak için bir çalışan konum izleme sistemi bolluğu var ama en iyisi Mobile Tracker Free App olmak zorunda.
Green teknoloji uygulaması hedeflenen bir kişinin tüm gelen ve giden cep telefonu faaliyetlerini kaydeden harika bir izleme yazılımı. Yani, çalışanlarınızı hedeflediğinizde, bu uygulama yardımıyla konumlarını bulmak mümkün olacak. Bu nedenle akıllı, anında ve verimlidir.
Ayrıca, bu uygulama aracılığıyla kendi telefonlarında bir tutma var, dünyanın herhangi bir yerinden kolayca çalışanınızın konumunu takip edebilirsiniz gibi kolaylık sağlar.
2019’DA EN İYİ ÇALIŞAN KONUM İZLEME SİSTEMİ NASIL KULLANILIR?
Artık Mobile Tracker Free uygulamasının 2019’daki en iyi çalışan konum izleme sistemi olduğunu bildiğinize göre, onu nasıl indirebileceğinizi de bilmelisiniz, böylece dikkatli bir şekilde izleyebilmelisiniz. Aşağıda, bunu başarılı bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilecek birkaç adım verilmiştir.

Uygulamayı doğru bir şekilde önceden yükleyin
Uygulamayı yüklemeden önce, hızlı bir indirme için hazırlamanız gerekir, böylece üzerinde çalışırken herhangi bir rahatsızlık oluşmaz. Bunun için, işlemin ortasında duraklamaması için kullanmak istediğiniz telefonun güçlü bir wi-fi veya internet sistemine bağlı olduğundan emin olarak uygulamayı önceden yüklemeniz gerekir.
Bu durumda, uygulamanın daha iyi performans göstermesi ve işlemin gerçekleşmesine izin vermesi için bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz ve paket doğrulayıcıyı devre dışı bırakmanız gerekir. Bunun sisteminizi nasıl etkileyebileceğinden endişe ediyorsanız, telefonunuza bir şey olmasına izin vermediğinden bu konuda strese girmeyin.

Uygulamayı indirin ve yükleyin
Yukarıda verilen noktalara hitap ederek uygulamayı doğru bir şekilde yükledikten sonra, uygulamanın Mobil İzleyici Ücretsiz web sitesini ziyaret ederek mümkün olan indirmeye devam etmeniz gerekir. Uygulamanın web sitesini ziyaret ettiğinizde, şimdi indir düğmesini aramanız ve üzerine dokunmanız gerekir. Bu düğme web sitesinin ilk sayfasında bulunabilir.

İndirme işleminin başlamasına izin verin ve birkaç dakika içinde tamamladığınızdan emin olabilirsiniz. Bu bittiğinde, kendi başına gerçekleşecek uygulamayı yüklemeye devam ettiğinizden emin olun. Bırakın ve bu yapıldığında, uygulamanın içine girmek için OPEN tuşuna basın.

  1. Uygulamayı yapılandırın

İndirme ve yükleme işlemi bittiğinde uygulamayı yapılandırabilirsiniz. Yeni bir hesap / kayıt oluşturmak için oturum açtığınızdan ve zaten bir hesabınız varsa giriş yapın. Uygulamanın size güvenebilmesi için bu çok önemlidir. Ayrıca, başka bir kişinin kolayca hackleyememesi için uygulamaya iyi bir e-posta kimliği ve şifre sağlamanız gerekir. Yapılandırma işlemi bittiğinde, uygulamayı izlemek için kolayca ilerleyebilirsiniz.

  1. Uygulamayı şimdi izleyin

Artık tüm süreçleri doğru bir şekilde hazırladığınıza göre, uygulamayı nasıl izlemeniz gerektiği konusunda endişelenmenize gerek yok. Artık çalışanlarınızı takip etmenize ve çalışan verimliliğini artırmanıza yardımcı olacak Mobil İzleme Uygulamasında GPS izleme konumunu ve diğer tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu çok faydalı olabilir, bu yüzden düzgün kullandığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir