[wgl_spacing spacer_size=”100px”]

Bilgisayar son 20 yılda hayatımız da değişmez bir noktaya gelmiştir. Fatura ödemelerinden okul notalarının işlenmesi her çapta işletmelerde farklı kullanım alanlarında kısaca gündelik hayatta her dakikamızda bilgisayar var olmaktadır. Bilgisayar ürününün üretimi ithalata dayalı olması nedeni ile sürekli maddi olarak ülkemizde sektör olarak bizleri zorlamaktadır.

Bu noktada şirketimiz bilgisayar ve bilgisayar destekli ürünlerde her açıdan hizmet sunmaktadır. Şirketimizin önceliği çevreye duyarlı insana refahını artıracak maddi imkanlarını optimum fayda ile kullanmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz bilgisayarın sıfır satışı ,servis, veri kurtarma, anakart tamiri, oem donanım artırma(upgrede),format bakım işlemlerini 20 yılı aşkın bilgi birikimi ile profesyonel olarak vermektedir.

Şirketimiz bakım anlaşmaları ve telefon çağrı yöntemi il yerinde servis vermektedir.

Şirketimiz günümüz en ciddi sorunlarında olan veri güvenliği ve bilgisayar virüs sorunları ile en profesyonel şekilde hizmet vermekte doğru ve yerinde çözümler üretmeye çalışmaktadır.

Şirketimiz bilgisayar tamir noktasında önceliği ürünün verilen hizmet değer noktasında müşterilerimize en doğru bilgiyi vermektedir ve müşteri menfaatini korumaktadır.

Şirketimiz önceliği daha verimli bir daha etkin daha ekonomik çözümler sunmak ve müşteri memnuniyeti  sağlamaktır.