Barkod sistemlerinde yeni bir soluk AKTİF BARKOD

yasin kayan Temmuz 17, 2019 0 Comments

Yaklaşık 23 yıldır bilişim sektörünün hemen hemen her alanında çalışmalarım oldu. Gücüm yettiğince hep en iyi ve en pratik çözümleri sunmaya çalıştım müşterilerime. 23 yıl içinde program satışlarına çok fazla girmedim hatta uzak durduğum bile söylenebilir.

Geçen haftalarda sevdiğim bir abimden program talebi geldi restoran da çalışacak ve senaryoların biraz farklı olduğu aidsyon sistemli işleyişin yoğun olduğu bir nokta. Yaklaşık kendi bilgisayarıma 9 ayrı program indirdim ve istenilen senaryo da hep takıldım. Firmalarla görüştüm çözüme yaklaşmaya çalıştım ama nafile. Bu işte tecrübesine güvendiğim bir dostumu aramaya karar verdim ,aradım durumu anlattım oda bana aradığım özelliklerin ve üstünün AktifBarkod sistemin de olduğunu anlattı ve şimdiye kadar kusursuz kurulumlar yaptığını ve sistemi kur eğitimini ver ve arkanı dön git. Tam aradığımı bulmuştum. Programı kurduk olası tüm senaryoları çalıltırdık hatta beklentinin üstüne de çıkıp olayı biraz daha abarttık. Eğitim noktasında ise 65 yaşlarında whatsapp uygulamasını kullanmakta zorlanan abimizi sistemin açılışını işleyişini ve hesap almayı masa açmayı hepsini gösterdik 3. tekrardan sonra abimiz bu işi kapmıştı ve ben biraz daha haz aldım bu işten.

Uzun vade de barkod adisyon ve otomasyon konusuna derinlemesine gireceğiz. Ama artık şunu söyleyebiliyorum. Artık İzmir de kusursuz bir şekilde çalışan tüm senaryoların rahatlıkla çalıştırılabildiği bir sistem var artık.

http://aktifbarkod.com/

Aboutyasin kayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir